VAROM! summer fest'19
/


birželio 28-30 

 

Rekvizitai:

VšĮ "Blaivios pramogos", įmonės kodas 302940490. Pramonės g. 97, Vilnius. 

Adresas korespondencijai: Kalvarijų 280-22, LT-08317. 

Bankas: “Swedbank”, AB Banko kodas: 73000 SWIFT: HABA LT 22, Atsiskaitomoji sąskaita: LT747300010133932929

Susisiekite su mumis!

Pasiūlymai, klausimai: info@varomparty.lt

 


 


Direktorius,

Atstovas spaudai

Simonas Dailidė

+370 648 39931 

simonas@varomparty.lt

VAROMoji jėga,

 Strategas 

 Paulius Mikšys 

 

paulius@varomparty.lt

Struktūrintojas, 

Rinkodara ir komunikacija 

Justas Nekrošius 

 

justas@varomparty.lt




Prekybos klausimai

Juozas Šerkšnas

juozas@varomparty.lt

Garsas ir šviesa

Aurimas Šernas

aurimas@varomparty.lt

Savanorių koordinatorė

Gintarė Špic

 

gintare.spic@gmail.com

Koordinuoja sporto erdvę 

ir varžybas

Aivaras Šerėjus

+370 692 28 718

serejusaivaras@gmail.com

  • Agne N
    Agne N


Paskaitų ir harmonijos erdvės 

koordinatorė

Agnė Nekrošienė

+370 622 36 422

agnee.simkute@gmail.com

  • Gabija P 01
    Gabija P 01

Vaikų erdvės 

koordinatorė

Gabija Pankauskienė

+370 686 40 273

airi86ja@gmail.com

  • Karolina M 01
    Karolina M 01


Vaikų erdvės 

koordinatorė

Karolina Mikšienė

+370 657 77 531

karolina@gyvenimomenas.lt






Paprasčiausias būdas susisiekti su mumis yra užpildyti šią formą.