VAROM!
/

Pramogos prasideda čia...

 


Harmonijos erdvėje galėsite ne tik prisiliesti prie naujų veiklų, bet ir atrasti ramybę visai likusiai vasarai. Numatomos veiklos 2017 metų festivalyje: 

 • Vaikščiojimas per žarijas
 • Kaip motyvuoti save
 • Gyvo garso joga
 • Į ramybę ir harmoniją per  judėjimą ir sportą
 • Meditacijos esmė
 • Sąmoningo kvėpavimo pradžiamokslis
 • Šeimos Konsteliacijos
 • Mitybos balansas
 • Rebefingo praktikos
 • Maudynės gongų garsuose
 • Kūno masės analizė
 • Auros diagnostika
 • Kontaktinė improvizacija 

Harmonijos erdvės užsiėmimai ir žmonės(nuolat pildoma):


Sąmoningas kvėpavimas  – tai cirkuliacinio kvėpavimo metodika, kuri žmogų veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu

Fiziniu lygiu keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, o tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme. Dėl to gerėja savijauta, visų organų veikla, valosi organizmas. 

Sąmoningas kvėpavimas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai ir taisyklingai kvėpuojant išeina per daugelį metų susikaupęs stresas ir pradedama sveikti. Su kvėpavimu paleidžiami įvairūs jausmai ir emocijos: skausmas, apmaudas, nusivylimai, pyktis, baimės, nerimas.

Ligita Ilgutytė -kvėpavimo terapijos/rebefingo/dvasinio kvėpavimo praktikė. Sąmoningu kvėpavimu/rebefingu pati užsiima jau trejetą metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, Ligita panoro ja dalintis. 2015 m. baigė kvėpavimo terapijos/rebefingo/dvasinio kvėpavimo specialistų metų programą  Dalios-Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokykloje. Taip pat mokosi kvėpavimo metų programoje pas kvėpavimo mokytoją, vainikuojamą sąmoningo kvėpavimo guru, Dan Brule (JAV).


Juoko joga - tai juokas be priežasčių

Nuoširdus juokas padažnina kvėpavimą, mažindamas kraujo spaudimą ir širdies susitraukimų dažnį. Verkimas, unikalus kaip žmogaus juokas, gali lydėti juoką ir gali būti tiek džiaugsmo ir palaimos, tiek šoko ir liūdesio ženklas. 

Kristina Laučienė - profesionionali ICU koučingo specialistė bei juoko jogos trenerė. Kristina dalyvavo daugybėje seminarų bei darbinių sesijų Lietuvoje bei Ispanijoje, apie darnų asmenybės vystymąsi. Sutikusi daug nuostabių žmonių, susipažino su įvairiomis dvasinio tobulėjimo technikomis, įgavo žinių apie emocinį intelektą, psichologiją bei Visatos dėsnius. Kristina nori su Jumis pasidalinti laimės ir juoko filosofija, bei atskleisti paslaptį, kaip juoko pagalba mes galime kurti rūpesčiu ir pasidalijimu grįstus santykius.

 


Bendravimo džiaugsmas 

Kasdien Tu bendrauji su daugybę žmonių, kiekvienas susitikimas gali būti ypatingas ir teikti tau ir tiems su kuo bendrauji džiaugsmą. Bet taip nevyksta visada...Vietoje džiaugsmo mes kuriam nemalonius išgyvenimus ir kartais jaučiamės vieniši net apsupti žmonių... Laikas tam pasakyti STOP!

Šis praktinis patyriminis seminaras tau,  jei:

·        Nori mėgautis kiekvienu bendravimu su žmonėmis;

·        Nori išmokti sukurti artimą ir džiaugsmą teikiantį ryšį,

·        Nori patobulinti savo bendravimo įgūdžius;

·        Nori atrasti ko tau reikia iš bendravimo, kad jis teiktų džiaugsmą.

  Ateik, patirk ir išmok būti bendravimo profesionalu! 

Gita Ramana  – lektorė, emocinio intelekto lavinimo ir sertifikuota ketvirtos kartos aktyvios savireguliacijos DFB metodikos instruktorė, “Moters Magijos Mokyklos” instruktorė ir konsultantė, moterų bendravimo klubo “Femina Manija” įkūrėja. Remdamasi praktiškai pritaikytomis žiniomis jau 5 metus veda emocinio intelekto lavinimo kursus, seminarus asmeninio augimo temomis kaip , emocinio intelekto nauda ir lavinimo galimybės, bendravimas ir efektyvi komunikacija, norų realizacija,  efektyvus mąstymas, gyvenimas patiriant įkvėpimo (Flow – srauto) būseną.   


Masažai

Festivalyje galėsite užsirašyti į įvairias masažo procedūras pas kineziterapeutą, masažuotoją Aurimą Sutkų. Baigęs kineziterapijos studijas Vilniaus Universiteto medicinos fakultete, jis papildomai gilina žinias įvairiuose kursuose ir seminaruose. Turi 3 metus masažuotojo darbo patirties. Domisi tradicine kinų medicina, taip pat praktikuoja UŠU – kinų kovos menus.


Gilaus ir galingo atsipalaidavimo kartu su gongais sesija "Tylos Gongai"

Tai atpalaiduojančio kvėpavimo, atsipalaidavimo, gongų garsų ir visiškos ramybės užsiėmimas. Po to jausitės lengvi, ramūs ir laimingi.  

Vyrenijus Andrijauskas daugiau negu 15 metų domisi rytų išmintimi, praktikuoja jogą, veda įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. Organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais Lietuvoje ir kitose šalyse, veda vestuvių ceremonijas. Per humoro ir išminties sąveiką perteikia išmintį, žinias ir patirtį. Tiki, kad galima gyventi laimingai.


Mai Ram joga – tai jogos praktikų visuma, skirta šiuolaikiniam žmogui

Gabija Petronytė – studijos OM įkūrėja ir įkvėpėja bei Mai Ram jogos trenerė. Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Tuomet ir prasidėjo josios kelionė į Mai Ram jogos trenerės kvalifikacijos įgijimą. 2014 m. ji baigė „Mai Ram Yoga Basic“ kursus, o 2015 m. buvo inicijuota į meditacines „Mai Ram Yoga Kriya“ praktikas.  Įgytomis žiniomis dalinasi su kitais, padeda atrasti vidinę ramybę, pajausti kūno, proto ir sielos harmoniją, prisiliesti prie tikrojo „aš“ bei suvokti, kad tik mes patys esame savo kūno, proto ir vidinio pasaulio kūrėjai.


“Kūrybinis - patyriminis mano gyvenimo scenarijus"

Tai Ramunės (www.patyrimoratas.lt) ir Vyrenijaus (www.gongai.eu) bendras projektas. Galimybė per įvairias vedamas praktikas pažvelgti į savo gyvenimo kryptis, paklausti, ko aš noriu gyvenime, kada jaučiuosi laimingas, kaip tas galimybės ir jėgą rasti savyje. Tai bus procesas, kuriame dalyviai aktyviai dalyvaus ir kurs savo gyvenimą, tarsi režisieriai kuria savo filmus. Tad klausiame tavęs, ar nori kurti savo gyvenimą? 

Ramunė Jaliniauskaitė - keturiolikos metų patirtis įvairiose grupių ir seminarų vedime, asmeninių situacijų sprendimuose, kūrybinių renginių ir įvairių terapijų vedėja ir autorė. Šokio judesio ir kūno terapijos specialistė, jogos mokytoja. 

Vyrenijus Andrijauskas daugiau negu 15 metų domisi rytų išmintimi, praktikuoja jogą, veda įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. 


PortDeBras – tai pratimai skirti lavinti judesio plastiką, koordinaciją, laikyseną, lankstumą ir raumenų jėgą

Ši treniruotė padeda atsikratyti įtampos ir pasiekti puikią fizinę formą, tobulą kūną ir ramybę. Treniruočių metu dirba daug raumenų grupių, todėl stengiamasi judesius atlikti pilna amplitude, mokomasi valdyti kvėpavimą, gebėjimą jausti kūną erdvėje, atsipalaiduoti, intensyviai deginami riebalai.   

Rasida Matuzienė - PortDeBras, pilates ir kalanetikos trenerė. Rasida sakosi aktyviai sportuojanti nuo 20-ies metų. Nuo tada šokiai, aerobika, bėgimas, vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu ir panašios veiklos – josios kasdienybė. Rasida aktyviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.


Sutartinės

Sutartinės esti visokios. Liūliuojančios ir gramzdinančios į meditaciją, o drauge energingos, primenančios mums apie senolių darbus, būtį ir buitį. Man sutartinės yra galia, kuri mane pripildo, sujungia su senųjų prosenių melodijų aidais bei atkuria naują skambesį mūsų lūpose. Tad kviečiame pasimokyti daugiabalsių lietuvių giesmių, pasinerti į gaudžiantį ir šnarantį sutartinių vandenyną. Giedodami sutartines įžiebsime ugnį taip, kaip tą darė mūsų proseneliai. Ugnies kibirkštis kylanti į dausas ir susiliejanti su sutartinių melodija kurs įkvepiančius, archajiškus ir drauge modernius pasaulius aplink mus. Sutartinėmis, ugnimi, balsu mes sujungsime praeitį, dabartį ir ateitį į vieną ir nenutrūkstamą kartų grandinę.

Rūta Vyšnia- jos gyvenime jungiasi kelios gijos – žodis ir muzika. Rūta baigusi lietuvių kalbą ir literatūrą, todėl jos prasmių lauke daug žodžių, semantikos, apmąstymų, rašinėjimų, skaitinėjimų. Nuo mažų dienų domino folkloras. Užaugo su Šiaurės Lietuvos energingom, aukštaitiškom dainom, o drauge ir su sutartinėm, kurios yra kildinamos iš Aukštaitijos arealų. Šiuo metu studijuoja Muzikos ir teatro akademijoje muzikinį folklorą, o taip pat gieda folkloro kolektyve.Sąmoningas kvėpavimas su mantromis

Kviečiame į sąmoningo kvėpavimo užsiėmimą atsinaujinti, atgimti kartu su pavasariu ir besiskleidžiančiais žiedais ir harmoninga, gyvai atliekama mantrų muzika. Kvėpavimo sesijų metu paprastai skamba muzika, ji veikia mus, veikia pasąmonę, veikia emocijas, padeda praeiti kvėpavimo sesijoje kylančius procesus ir harmonizuoja.

Daugelis tradicijų turi savo metodus ir tradicijas kaip suvaldyti protą, kaip atverti širdį. Vedinė tradiciją šį dalyką tiesiogiai sieja su garsu ir su konkrečiais garsų junginiais, žodžiais, skiemeniu ar skiemenimis, kuriuos vadina mantromis. Mantra - sanskrito kalboje reiškia proto - minčių suvaldymas - išlaisvinimas. Pačios mantros kilmė - sakrali ir labai tyra, skirtinga mantra skirtingai veikia žmogaus protą, kūną ir sąmonę.  

Užsiėmimus ves Ligita Ilgutytė -kvėpavimo terapijos/rebefingo/dvasinio kvėpavimo praktikė ir Vytautė Pupšytė, dainininkė, dainų kūrėja, mokytoja. 

Taip, kaip oras ir kvėpavimas neatsiejamas nuo žmogaus, taip jis neatsiejamas ir nuo dainavimo."- sako Vytautė. Aš esu Vytautė Pupšytė, dainininkė, dainų kūrėja, mokytoja. Nuo pat gimimo augau muzikantų terpėje, kurioje praktiškai, visapusiškai ir išsamiai galėjau pažinti muziką, prisiliesti prie daugelio muzikinių žanrų ir jų specifikos, tačiau prisilietusi prie mantrų suvokiau nieko nežinanti apie garsą ir jo kilmę, po kelionę mūsų kūnais ir sąmone. Keliauti į save per muziką, garsą, vibracijas - įmanoma ir aš esu gyvas to pavyzdys. Dar besimokydama akademijoje džiazinio vokalo draugų kvietimu pradėjau dainuoti mantras ir badžanus (indiškas giesmes), kurios man nereikšdamos nieko pradėjo valyti širdį, protą ir jausmus, ir tiesiog per garsą, kuris mums toks natūralus ir kartu labai paslaptingas, suvokiau esant aukštesnę meilę, tikėjimą ir džiaugsmą.


Sveika mityba

Susitikimo metu išsiaiškinsime, kaip funkcionuoja mūsų kūnas, koks maistas jam yra naudingiausias ir priimtiniausias, o kokio reikėtų vengti ir kodėl. Šnekėsime apie pieną ir jo produktus, grūdus, mėsą, daržoves, riebalus ir cukrų. Praktiškai pamatysime, kaip turėtų atrodyti pusryčių/pietų/vakarienės lėkštė, kad nesargdintų mūsų, o gydytų. Degustuosime sveikatai palankius užkandžius, “ieškosime paslėpto cukraus” ir išmoksime skaityti maisto etiketes.  

Ingrida Kuprevičiūtė yra diplomuota gydomosios mitybos specialistė, “Gydanti lėkštė” įkūrėja, “Gydanti lėkštė” radijo laidos vedėja, lektorė. Savo studijas baigė Londone įsikūrusiame Natūropatinės medicinos koledže. Kažkas kažkada yra pasakęs, kad atidžiau rūpintis savo sveikata, tai kaip deponuoti pinigus į banką. Ingridos tikslas – padėti žmonėms daryti teisingas investicijas!


Sveikatos būklė pagal rytų mediciną

Sigito Povilaičio individualios konsultacijos. Sveikatos testas atliekamas pagal biolauko struktūrą (kitaip vadinamą aurą), meridianus ir nagų struktūrą.

Sveikatos testas pagal biolauko struktūrą - matuojant žmogaus biolauką virgulėmis ar specialiais elektroniniais prietaisais, galima nustatyti pažeidimus žmogaus biolauke ( kitaip vadinamoje auroje). Šis metodas padeda anksti įtarti  žmogaus organizme beprasidedančias ligas.

Sveikatos testas pagal meridianus - matuojant specialiu prietaisu, nustatomas energetinis potencialas rankų pirštuose. Žinant, kad kiekvienas pirštas per meridianų sistemą susijęs su tam tikrais organais, galima anksti įtarti tam tikrų organų pažeidimus.

     

Sveikatos testas pagal nagų struktūrą - atliekama pagal nagų plokštelės struktūrą, formą ir parodo jau pažeistus organus arba ribinę būklę iki organų pažeidimo.  


Chirologijos konsultacija

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

Konsultacijos metu kalbama apie jūsų: asmenybės ypatumus; vaikystę ir jos įtaką tolimesniam gyvenimui; psichinę ir fizinę sveikatą; vedybas; meilės reikalus; vaikus; talentus ir gabumus; pasiekimus darbe; karjerą; pinigus.  J. Šindeikienė – gydytoja, chirologė ir Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą. Turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą, pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą.