VAROM!
/

Pramogos prasideda čia...

 Joga porose

Po ilgos darbo savaitės reikia atokvėpio? Nori pasikrauti teigiamų emocijų bei energijos? Tuomet šis jogos renginys kaip tik Tau! Nebūtina ateiti su partneriu/e – jį rasi ir čia. Smagus, žaismingas ir atpalaiduojantis porų/partnerių/draugų jogos workshop’as/užsiėmimas leis patirti jogą kitu lygmeniu: pridedant daugiau smagumo įtraukiant kitą asmenį į tavo jogos praktiką. Dėmesys bus skiriamas atsipalaidavimui smagiai išjudinant po savaitės sustingusius kauliukus ir visa tai bus papildyta jogų kvėpavimu bei jogų relaksaciniu miegu – Joga Nidra (1 val. atstoja 4 val. miego) 

Jogos užsiėmimo dėka paliesite ne tik savo fizinį, psichinį, bet ir dvasinį kūną. Joga – harmonizuoja kūną, kvėpavimą ir protą. Jos metu vyksta organizmo valymasis nuo toksinų, joga taip pat mažina kortizolio(streso hormono) kiekį kūne.
Užsiėmimas teikiantis energijos, žvalumo, jauninantis bei didinantis gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą.


Joga porose

Ieva Belevičiūtė, Aštanga Vinijasa, "Šri Šri" jogos, Yin, atstotamosios, porų ir vaikų jogos mokytoja. Joga užsiima jau apie trylika metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panoro ja dalintis, todėl metusi modelio karjerą bei verslą, baigė Aštanga Vinijasa bei Yin jogos mokytojų kursus Indijoje, Goa, Sampurnos Jogos mokytojų mokykloje ir Hatha Yoga Bangalore Gyvenimo meno ašrame. Daugiau: https://www.facebook.com/ yogabyieva/


Mobilios rankos

"Mobilios Rankos" -   tai naujos kartos moderni fizinės gerovės gerinimo veikla jūsų naudai. "Mobilios Rankos" -  siūlo kokybišką ir efektyvų sveikatinimą integruoti: į darbo dieną biure, pramoginius renginius, konferencijas, seminarus, komunikacijos kompanijas, pasiūlant -  ypač  per trumpą laiką  (15-60 min.), pasitelkus profesionalių masažuotojų, trenerių teorines bei praktines žinias ir išmaniąją įrangą, padės  atgauti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą, padidins  darbo produktyvumą, pagerins bendrą savijautą.

Matas Gvazdauskas – sertifikuotas masažuotojas, dvasinio (savivokos kelio) gyvenimo praktikas, ieškantis ir bandantis prisiliesti prie gilių Visatos paslapčių, savo esybės klodų pažinimo.    

Nesertifikuotas šokio judesio ir kūno terapijos specialistas, sporto ir augalinės mitybos konsultantas... Qigong praktikas, pritaikė išmaniąsias rankas bei nuodugnias fiziologijos žinias ir sukūrė "MB Mobilios Rankos", vartotojui teikiamas masažo paslaugas,  mitybos bei fizinio aktyvumo konsultacijas, kuriuos padės atskleisti Jumyse slypinčias natūralias jėgas. 


Karate akademija

Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu nėra jokių taisyklių-naudojami visi kovos veiksmai: smūgiai, spyriai, metimai, užgriebimai, atakos į gyvybiškai svarbius taškus, smaugimas, sąnarių laužimas, ginklų naudojimas ir kt.

-savigynos treniruotė 07.01 (atvira)

-savigynos treniruotė 07.02 (atvira)

Treniruotes veda Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu atstovas (Shibucho) Lietuvai. Vilniaus sporto klubo "Karatė Akademija" vadovas Rytis Bublevičius, spec. tarnybos karininkas.


Karate akademija vaikų turnyras

Karatė vaikų turnyras 07.01 ( iki 12 metų). Orentuotas į vaikučius praktikuojančius kovos menus. Sporto klubo "Karatė Akademija" vaikų pasirodymas, pagal varžybų reglamentą. 

- Konkursas vaikams 07.01 (iki 12 metų), atvira.

- Smūgiavimas į taikinį ranka - 3 x.

- Lankstumo pratimai: špagatas, virvutė, lotoso padėtis, tiltelis.


Ieva Joga

Joga su Ieva suteikia ypatingą potyrį Tavo kūnui, protui ir sielai. Ieva - modelis, šokėja, Reiki trenerė. Profesionali jogos trenerė, meditacijos ir išminties mokytoja.


Zumba treniruotės su Arvyda Rimšaite

Linksmos treniruotės su šokių ir aerobikos elementais skambant nuotaikingai muzikai. Tai ne tik smagus laiko praleidimas, bet ir kūno stiprinimas, bei lieknėjimas šokio ritmu! Treniruotes sudaro lengvai atpažįstami šokių žingsneliai ir stiliai – salsa, regetonas, marengue, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip hop, pilvo šokio ir daugelis kitų;

Zumbos treniruočių metu dirba visi kūno raumenys bei svarbiausias raumuo – širdis. Tai puiki iškrova visam kūnui!

Zumba treniruotę ves atestuota zumbos intruktorė Arvyda Rimšaitė.


Vinyasa joga

Vinyasa joga – tai praktika, kurios metu kvėpavimas sujungiamas su judesiu, taip visiškai susikoncentruojant į esamą momentą, leidžiant sau pailsėti nuo minčių gausos, buvimo praeityje arba ateityje. Didžiausias dėmesys skiriamas kvėpavimo bei judesio dermei: kvėpuojama giliai, su garsu, o kiekvieną kartą įkvėpiant ir iškvėpiant, atliekamas tam tikras judesys. Tai padeda pasinerti į meditatyvią būseną – pajausti kūno, proto bei kvėpavimo vientisumą, išlaikant nenutrūkstamą kvėpavimo ir judėjimo ciklą. Šios praktikos dėka didinamas sąmoningumas, dėmesio koncentracija. Protas nurimsta, kūnas stiprėja ir širdis džiaugiasi.


Natya Devi šokio teatras

Natya Devi šokio teatras – vienintelis klasikinių indiškų šokių kolektyvas Lietuvoje, atliekantis Kathak ir Odissi šokių stilius. Mus subūrė profesionali šokėja Kristina Luna, savo sugebėjimus šioje srityje puoselėjanti jau gerus 15 metų. Mūsų pasirodymuose susilieja Indijos rasas išpildantis teatrališkumas ir tik šiems stiliams būdingos šokių technikos.


VAROM! festivalio metu surengsime dirbtuves, kurių metu kviesime išbandyti save indiško šokio ritme, o vakare jūsų lauks pasirodymas, kur galėsite pasigrožėti įvairiaspalve šokių puokšte.