VAROM!
/

Pramogos prasideda čia...

 Laikinos tatuiruotės - piešimas chna dažais

Vidmantė Periokienė - sertifikuota henna-chna-mehndi, o jeigu lietuviškiau, laikinų tatuiruočių piešimo meistrė. Kūno tapyba užsiimanti dvejus metus, veržli, kūribinga ir vis ieškanti naujovių, sparčiai tobulėjanti Ukmergiškė: "Kai pradedu piešti su chna - man laikas lekia, pasineriu ir darau tai visa širdimi". Iš Indiškų tradicijų atkeliavę chna piešiniai - lyg subtilus energetinis voratinklis, kuriame įpinti simboliai turi savo reikšmę. Piešdama Vidmante taip pat stengiasi ant žmonių kūnų palikti užkoduotus gerus palinkėjimus:  " Tai tarsi gėrio, sėkmės ar laimės kodas, paliekamas kito žmogaus sieloje..."


Jodinėjimas

Galimybė pajodinėti žirgais, sužinoti apie jų ypatumus. Pabendrausite su žirgų auginimo entuziastu Leonardu Rinkevičiumi, jo kolegomis. Esame įsitikinę, pamilsite jų augintinius ponį Mėtą ir ristūnus Augustiną bei Bruną.

 


Pirtininkas lauks didelio populiarumo sulaukusioje pirtelėje su profesionaliomis procedūromis ir pirties tradicijų pasakojimais

Pirtis tai sakrali vieta, kurioje susirenkame nuprausti savo kūną ir sielą, pabūti ramybėje, pakeliauti  savo mintimis. Apeiginės pirties kelionės vedliai, profesionalūs „Lietuviškos pirties bičiulių draugijos“ pirties meistrai. Kelionės maršrutas: 1. Kvapnusis pirmasis garas – kelionė iš savęs. 2. Druskų inhaliacija, pilingas – mylėk savo kūną.     3. Vantų magija – sušildyk savo kūną ir draugą.

Į pirties kelionę vykstame grupėmis po ~8 žmones ir būtina išankstinė registracija palapinėje esančioje prie pirties (pirtis mokama). Išvykstame šeštadienį, išvykimo laikai 11:00 val.,  13:30 val., 16:00 val., 18:30 val. ir paskutinis 21:00 val. Kelionės trukmė ~2 val. Po bendrų pirties procedūrų pageidaujantiems galima atlikti individualų vanojimą, kaštonų pilingą ar karštą vantų masažą.

 


Henna tatuiruočių piešimas ant kūno

Henna- natūralūs laikini dažai kuriais dekoruojamas kūnas. Piešiu derindama tradicinius indiškus motyvus ir kūrybinę improvizaciją.Galima ruda arba juoda spalvos, tokia tatuiruotė laikosi nuo 1 iki 3 savaičių, Galima sukurti ir priderinti dizainą, dydį, piešti ant įvairių kūno vietų. 


Kūrybos kampas

Pagrindinė užsiėmimų tema – antrinis dizainas ir aplinkosauga. Mokomės „prikelti“ daiktus antram gyvenimui, gaminame juos iš antrinių žaliavų, plėtojame darnaus vartojimo kultūrą ir aplinkosaugos idėjas. Kūrybinės dirbtuvės „NEšiukšlės“. Vieta, kur daiktai atgyja naujam gyvenimui.

Antrinio dizaino dirbtuvėse kartu su lankytojais gaminsime įvairius daiktus iš senų, buityje nebenaudojamų daiktų, antrinių žaliavų ir gamybinių atliekų. Susitikimų metu taip pat diskutuosime aplinkos apsaugos, ekologijos temomis, dalinsimės darnaus vartojimo ir ekologiško gyvenimo būdo patirtimi.

„Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas Giedrius Bučas


Henna tatoo. Piešimas ant kūno - workshop'as

Užsiemimas vyksta grupėję iki 8 žmonių. Pirmiausiai vyksta pristatymas, susipažinimas su priemonėmis ir pačia technika. Vėliau - praktinis piešimas.  Pradžioje bandomės individualiai ir tada poromis piešiame vienas kitam.(yra dizaino pavyzdžiai jei reikia įkvėpimo)  Baigus dalinamės realizacijomis. Trukmė apie 2 val.