VAROM!
/

Pramogos prasideda čia...

 


Ypatingą dėmesį festivalio organizatoriai skiria paskaitų įvairovei ir kokybei užtikrinti. Būtent VAROM! festivalyje laiką praleisite ne tik pramogaudami, bet ir įgausite žinių, kurias naudosite savo gyvenime. Profesionalūs lektoriai jau ruošiasi įkvepiančioms paskaitoms šiomis temomis:

  • Sporto ir aktyvios gyvensenos patarimai
  • Santykių ir aistros puoselėjimas
  • Vaikų auklėjimas ir meilė šeimoje
  • Karjeros ir pinigų paslaptys
  • Koučingo praktiniai užsiėmimai

Festivalio lektoriai ir paskaitos (nuolat pildoma):Giedrius Švetkauskas 

“Apie ką sako tavo veidas?“

Pradžioje papasakojama, kas yra fenotipologija, jos autorius Markas Lučinas ir kaip bei kodėl fenotipologija veikia identifikuojant žmogaus charakterį pagal jo fiziologijoje išreikštus išorinius (veido) bruožus;

Supažindinama su 5 bruožais (viso – 140), kuriuos identifikuoja fenotipologija (pvz.: 1) provokatoriaus savybė; 2) psichologinio donoro savybė; 3) žmogus labiau struktūrinis ir linkęs dirbti hierarchijoje (ir ją kurti) ar labiau spontaniško charakterio; 4) komerciniai instinktai pinigams ir praktiniams rezultatams arba idėjiškumas (kai nepatinkant idėjai pinigai žmogaus nemotyvuoja); 5) polinkis kūniškiems malonumams arba gebėjimas susitelkti darbui ir užduotims).

Paskaitos nauda: pažinsite save, savo kolegas, savo artimus žmones – dings pretenzijos sau ir kitiems dėl “netobulumo”; be galo įdomiai praleisite laiką.

Giedrius Švetkauskas yra “Viva persona” seminarų organizatorius bei pranešėjas saviugdos temomis, pateikiantis asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms unikalias savęs ugdymo žinias. 


Ignas Bakėjus

"Kaip žmonės nebegerbia vyresniųjų, ir kodėl tai šių laikų didžiausia tragedija?"

Ignas Bakėjus – pirmasis sertifikuotas „Insanity“ treneris Lietuvoje, „MyHero!” – sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo idėjinis vadas, motyvatorius, žmonių įkvepėjas, lektorius, laimingai vedęs vyras ir 3 berniukų tėvas.

Ar bent kartą susimąstei, kas paspaudė mygtuką, kad šiandien tavo širdis plaka? Kas suteikė tau gyvybę, išnešiojo ir pagimdė? Kodėl kai kuriems iš mūsų šioje vietoje pagarba tėvams ir nutrūksta? Kokie blokai ir veiksniai mums trukdo atstatyti šį santykį ir pradėti gerbti tą, kas tą gyvybę ir suteikė? Tik atstačius šį santykį žmogus gali suprasti kitą gimimo stebuklo esminį dalyką – savo paskirtį šioje žemėje. 


Gita Ramana

"Norų realizacija"

Seminaro metu tu sužinosi: iš kur atsiranda TAVO norai? Kur slypi TAVO tikroji motyvacija VEIKTI? Esminės priežastys, kodėl kartais užstringi ir sustoji?  Kur rasti savo mygtuką START? 

Gita Ramana  – lektorė, emocinio intelekto lavinimo ir sertifikuota ketvirtos kartos aktyvios savireguliacijos DFB metodikos instruktorė, Remdamasi praktiškai pritaikytomis žiniomis jau 5 metus veda emocinio intelekto lavinimo kursus, mokymus moterims apie prigimties atskleidimą, seminarus asmeninio augimo temomis kaip , emocinio intelekto nauda ir lavinimo galimybės, bendravimas ir efektyvi komunikacija, norų realizacija,  efektyvus mąstymas, gyvenimas patiriant įkvėpimo (Flow – srauto) būseną.   


Darius Ražauskas 

"Savęs pažinimas. Kaip atrasti save ir savo kelią į laimę?" 

Šioje paskaitoje ieškosime atsakymų į klausimus, kurie mums visiems aktualūs. Kaip būti laimingam? Kaip realizuoti save? Kaip rasti savo pašaukimą? Nuo ko priklauso sėkmė pasirinktoje veikloje? Ką galiu padaryti aš, kad rasčiau savo atsakymus?


Darius Ražauskas

"Vyrų ir moterų santykiai linksmai. Kaip išgyventi poroje ir neiššokti pro langą?" 

Su humoru kalbėsime apie patį rimčiausią dalyką. Vyrų ir moterų tarpusavio santykius. Kodėl tiek dau skyrybų? Kaip rasti savo svajonių partnerį? Ką man reikia žinoti apie priešingą lytį? Kaip išlikti laimingiems poroje? 

Darius Ražauskas žinomas lektorius ir asmeninio efektyvumo treneris Lietuvoje. Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo šimtams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris ir tampa daugelio naujo kelio pradžia. 

Taip pat Darius yra Ajurvedos akademijos lektorius, asmeninio efektyvumo treneris, Krasnodaro aukštojoje praktinės psichologijos mokykloje apgynė diplomą „Lyderystės  ir harmoningo vystymosi psichologija“,  dr. O.G. Torsunov klubo Vilniuje vedėjas, Vedų traktatų tyrinėtojas, savaitgalių ir blaivių švenčių kiTaip organizatorius, projekto EsuJums įkūrėjas, Bhakti jogas.


Mindaugas Vidugiris

"FTB profesionalų bendravimo įgūdžiai" 

Nuo to, ką dabar pasakysi, priklauso žmogaus gyvybė. Nuo to, kaip išgirsi, priklauso ar pats liksi gyvas. Nuo to, kaip suprasi, priklauso... Taip gyvena spec. tarnybų profesionalai kiekvieną dieną. Ir dažniausiai ant kortos pastatytos žmonių gyvybės. Kokie reikaligi įgūdžiai ir gebėjimai? Ko reikia mokytis kiekvieną dieną, kad taptum toks kaip FTB agentas? Paklausk savęs ir kitų: Ar gebu ne tik klausytis, bet ir išgirsti kitą? Ar gebu suprasti, kodėl žmogus taip elgiasi? Ar gebu priimti žmogų tokį koks jis yra? Ar gebu be vidinio teisėjo pajusti, koks yra mano pašnekovas? Nori pastiprinti savo bendravimo įgūdžius? Nori paaštrinti savo klausą? Nori išmokti išgirsti tekstą "tarp eilučių"? Nori valdyti situaciją kaip FTB agentas?

Seminaro tikslas – efektyvaus klausymo ir empatijos bendraujant įgyvendinimas praktikoje. Seminaro nauda – klausytojai išmoks išgirsti juos supančius žmones. Išmoks išjausti, kodėl jie vienaip ar kitaip elgiasi, priimti juos tokius, kokie jie yra. Seminaro dalyviai įgis žinių, kaip pastiprinti savo bendravimo įgūdžius, paaštrinti savo klausą, išgirsti tekstą „tarp eilučių“ bei valdyti situaciją kaip FTB agentai.

Mindaugas Vidugiris - sveikos ir sąmoningos gyvensenos propaguotojas. Komunikacijos ir bendravimo treneris, organizacijų vidinės kultūros ekspertas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys - praktikas. Success Republic, Whatansu, Masters of Calm bendrakūrėjas. 


Jūratė Ramanauskaitė

"Kaip būti tokia moterimi, kurią vyras mylėtų ir norėtų rūpintis?"

Ką moterys turi tokio, kas vyrus traukia būti su jomis ir rūpintis jomis? Kaip suprasti, atskleisti tą savo pusę, ją puosėlėti ir būti laiminga mergina, žmona, mama?

Jūratės Ramanauskaitės paskaitoje išgirsite  gilias žinias apie savo moterišką prigimtį. Sužinosite apie tai kokiose situacijose santykyje su vyrais jūsų pastangos negali įtakoti rezultato ir kur geriau nukreipti savo dėmesį tada. Kaip daryti teisingus pasirinkimus, kad sukurti darnius ir abu auginančius ryšius. Paskaitos metu gausi praktiškus patarimus  ir užduotis, kurias linksmai galėsi atlikti čia pat festivalyje. 

Jūratė Ramanauskaitė  - ilgalaikė "Gyvenimo meno" mokytoja, iš esmės pakeitusi savo gyvenimą. Nuolat besigilinanti ir praktikuojanti moteriškumo srityje. Daug metų užsiėminėjanti joga. Jogos ir kvėpavimo meno mokėsi Indijoje ir Vokietijoje, vedanti programas Lietuvoje ir užsienyje (Airijoje, Islandijoje, Ukrainoje, Estijoje). Turinti didelę patirtį dirbant su vaikais ir paaugliais, organizuojant ir vedant stovyklas. 


Asta Ivaškevičiūtė

"Tobula moteris - vyro svajonė ar prakeikimas?"

Tobula moteris, Tikra moteris, Moteris iš didžiosios raidės "M" išaugins savo vyrą, iš elgetos pavers jį karaliumi, sukurs jaukią ir harmoningą emocinę atmosferą namuose, padės vyrui pritraukti visus turtus, jos meditacijų ir darbo su savimi dėka, vyras taps gerbiamu visuomenėje žmogumi ir t.t. Jei esate klausęsi paskaitų, skirtų moterims, sąrašą, ko gero, galite ir patys pratęsti.

Dabar yra tas metas, kai vis daugiau atsiranda moterų, kurios jau ne vienerius metus dirba su savimi, kuria savo moteriškumą. Tačiau... Ar tikrai Tikra moteris yra kiekvieno vyro svajonė? Ar tikrai vyrui tereikia atrasti Tikrą moterį (arba nusiųsti ją į kursus) ir jo gyvenimas pagerės? 

Paskaitą veda Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.  


Tomas Stasiukaitis

"Viešasis kalbėjimas ir komunikacija: kaip įveikti vieną iš labiausiai pasaulyje paplitusių baimių?" 

Viešojo kalbėjimo treneris Tomas Stasiukaitis kviečia Jus į praktinį viešojo kalbėjimo užsiėmimą. Šie mini mokymai subalansuoti žmonėms, kuriems tenka kalbėti viešai ar bendrauti su žmonėmis. Kadangi bendraujame kiekvienas - todėl mokymai tinka visiems.

Regis, mes visi mokame kalbėti: tarti žodžius, juos jungti į sakinius, bet kodėl vieni žmonės į mūsų kalbą sureaguoja taip kaip mes tikimės, o kiti ne? Kaip elgtis kai bendraujame su žmonėmis asmeniškai “akis į akį”. Nuo ko priklauso kada komunikacija tarp dviejų žmonių bus sėkminga? Ką daryti, kad prikaustytumėte auditorijos dėmesį?

Mokymų metu daug praktikuodami ir naudodami improvizacijos elementus mokysimės tiek tiesioginio bendravimo “akis į akį”, tiek kalbėjimo prieš auditoriją gudrybių. Sužinosime kaip užmegzti tvirtą kontaktą su pašnekovu ir vesti pokalbį. Išsiaiškinsime kokius komunikacijos kanalus žmonės naudoja bendraudami. Kokia yra neverbalinės komunikacijos svarba. Sužinosime kaip apeiti kalbėjimo prieš auditoriją ar mums nemalonaus pokalbio baimę. Kaip vien pažvelgus į veidą sužinoti ar žmogus "gimęs scenai"? Daug bendrausime ir eksperimentuosime.


Marius Gabrilavičius Maksimalietis

"Totalios blaivybės privalumai. Išskirtinė psichotropinių medžiagų žala"

Šia lekcija psichoterapeutas M. G. Maksimalietis siekia parodyti, kad visa monetarinė sistema, šiuolaikinė pasaulio tvarka laikosi ant narkomanijos pamatų; kad tai – mechanizmas, generuojantis išskirtines galias sistemos valdytojams, o visus kitus žmones paverčiantis atitinkamai suprogramuotomis šios sistemos detalėmis. Paskaitoje pristatoma autoriaus iššifruota priklausomybių formavimosi psichoschema. Šis atradimas suteikia žmonėms galimybę tikslingai siekti žalingų priklausomybių išformavimo. Parodoma, kaip šią psichoschemą jau naudoja sistemos sergėtojai ir žmonėms dar nežinomu specifiniu būdu specialiai formuojamos žalingos priklausomybės. Visa tai daroma vardan to, kad žmogus taptų priklausomas nuo pagrindinių monetarinės sistemos išlaikytojų: narkomanijos bei farmacijos verslų. Autorius pasakoja, kokias išskirtines galias įgyja Maksimalistas – totalus blaivininkas, ir ką praranda žmogus, kurį valdo žalingos priklausomybės. Pristatoma M. G. Maksimaliečio suformuota Maksimalizmo ideologija ir jos svarba žmonijos ateičiai.

Apie Marių Gabrilavičių Maksimalietį  Jungtinėje Karalystėje akredituotas Psichoterapeutas-Hipnoterapeutas Marius Gabrilavičius, visuomenei gerai žinomas pseudonimu M. G. Maksimalietis yra žalingų priklausomybių išformavimo specialistas dirbantis UK, IRL, bei Lietuvoje. Marius Gabrilavičius yra įsteigęs The Global Maximalistic Psychotherapy Society - totalią blaivybę diegiančią, nepelno siekiančią organizaciją, jis yra Všį Maksimalistinės Psichoterapijos Draugija, Generalinis Direktorius.  "Kaip stiprinti valią, nustoti atidėlioti ir įgyti naujų įpročių" 

Geri įpročiai - tai ilgalaikė laimė. Tačiau kaip ne palaužti, o peraugti blogus įpročius, suvalgančius mūsų laiką ir energiją? Ar keistis kardinaliai, ar po truputį? Ar savikontrolė neišsemiama, ar jos turime labai ribotą kiekį ir kaip tvarkytis su pagundomis? Kaip pagerinti ateities numatymą? Kaip įveikti su savęs privertimu susijusias neigiamas emocijas?

Genovaitė Petronienė

Jau 22 metai užsiima psichologine bei psichoterapine praktika. Padeda įveikti krizes ir dirba su gilesniais asmenybės pokyčiais. 

 

Užsiima psichodiagnostika, psichoterapija, bendraja, pedagogine ir organizacine psichologija. Konsultuoja bei skaito paskaitas lietuvių ir rusų kalba. Nuolat skaito pranešimus Rytų Europos Egzistencinės Psichoterapijos Asociacijos konferencijose ir publikuoja straipsnius šios asociacijos žurnaluose.