VAROM! summer fest'18
/

birželio 29-liepos 1d.

 

 

 • Gabriel G_01
  Gabriel G_01


Gabriel G


 • The Flying Fish 02 LR
  The Flying Fish 02 LR

 


The Flying Fish

The Flying Fish yra unikali būtybė. Jos įprasta stichija vandenynai, tačiau ji gali iškilti virš vandens ir išskleidusi sparnus nuskristi šimtus metrų.  Ši grupė dar tik žengia pirmuosius savo žingsnius, bet jau pritraukia klausytojus savo išskirtiniais muzikiniais sprendimais ir netradicine sudėtimi. Jų koncertuose skamba svajingas vokalas, hangai, bandža, el.gitara, fleita, metalofonas, beatbox’as.


 


Nėrius Pečiūra ir "Fantomai"

"Fantomai" - nauja Nėriaus roko grupė, tęsianti senas tradicijas. Persmelkti humoro, energingi šios grupės koncertai jau pavergė Vilniaus, Kauno ir kitų miestų klausytojus.

N. Pečiūra - nacionalinė istorinė figūra. Sąjūdžio revoliucijos laikais užlipęs į sceną, tapo lietuviškos pankroko kultūros klasika bei ryškiu antisovietinio judėjimo simboliu. Dabar, spinduliuodamas optimizmą ir gerą nuotaiką, Nėrius A. Pečiūra džiugina naujomis dainomis. 

 • Impro 241 vaziuojam
  Impro 241 vaziuojam


Impro 241 

Improvizacijų teatras


 • Milda Noreikaite
  Milda Noreikaite


Milda Noreikaitė

Bardė

Mildai kūryba – laisvė kalbėti apie tai, kas svabiausia. Galimybė atverti širdį, slaptus dalykus įvilkus į akivaizdžiai nieko neišduodančius žodžių derinius. Kūrėja kviečia visus susitikti pabūti kartu jos muzikoje, kiekvienam ten atrasti savęs. 


 • Justinas ir Rusne Zilinskai
  Justinas ir Rusne Zilinskai


Justinas Žilinskas ir dukra Rusnė

Bardai

Justinas Žilinskas muzikuoja mažiau - jis labiau žinomas kaip rašytojas ir teisininkas, nors 2007 metais buvo subūręs namų muzikavimo grupę ,,Ilgumos“. Iki šiol kartais groja kartu su Justina Kaminskaite duete ,,ju.du“. Dainoms muziką ir tekstus paprastai kuria pats, dažniausiai, dainuoja meilės balades, bet būna ir apie batus ar karą. Įkvėpimo semiasi iš didžiųjų dainių. Festivalio metu pasirodys kartu su dukra Rusne, tad programa bus tinkama visų amžių bardų klausytojams. 


 • Jonas Baltokas ir JIEDU
  Jonas Baltokas ir JIEDU


Jonas Baltokas

Bardas

Kartu iš meilės Muzikai ir Poezijai. Kūrybines, muzikines, poetines galias sujungė Jonas Baltokas ir JieDu. Dainuojamoji poezija, folkas, džiazas, svingas – sąskambiai, nuojautos, improvizacijos... Bendraujantys, stebinantys, užburiantys - kartu ir atskirai. Visi trys sako, jog svarbiausia, kad klausytojas taptų jų muzikinių šėlionių dalimi. 

 • Vytautas Trakymas
  Vytautas Trakymas


Vytautas Trakymas

Bardas

Talentingas, bardų pasaulyje populiarėjantis jaunas atlikėjas festivalyje dalinsis savo ir kitų poetų kūryba. Kai Vytautas dainuoja, sušyla ir šalčiausios širdys. 


 • Gedvile Bendaraviciute
  Gedvile Bendaraviciute


Gedvilė Bendaravičiūtė

Bardė

Jaunoji bardė, kuri savo dienoje visada atras laiko gitaros sąskambiams, dainavimui ir poezijai. Mergina kuria savo dainas dainas bei muziką kitų poetų žodžiams. Šiandien ji yra laiminga, galėdama pasidalinti, kuo gyvenu kasdien. 

 • Ugnies sou Jono Kalve
  Ugnies sou Jono Kalve


Ugnies šou • Denis W lazeriai
  Denis W lazeriai


DJ Denis W

**

Festivalio atlikėjai nuolat pildomi - sekite naujienas!

Vienas bilietas - daug muzikos!

Bilietai nuo 30 EUR, paskubėk įsigyti, nes bilietai brangs!  

PASKAITOS ! SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I ŽAIDIMŲ IR VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI