VAROM! Draugai 2019
/


Naujųjų sutikimas gruodžio 31 d.

 

 

 • Gabriel G_01
  Gabriel G_01


Gabriel G

Du užsieniečiai, kurie apsistoję Lietuvoje – Gabriel G. x Highleef. Vardas Highleef gali būti jau girdėtas, nes yra grojęs ne viename Hip Hop vakarėlių Vilniuje, taip pat jis ne tik DJ bet ir muzikos prodiuseris. Gabriel – RnB atlikėjas. To RnB, kuris žengia koja kojon su Hip Hop’o muzika. Taigi šviežiausi R&B virpesiai tiesiai iš pačių autorių - jau visai netrukus. Atlikėjai prasitarė, kad bus tamsoka, paslaptinga ir... gražu.

 • The Flying Fish 02 LR
  The Flying Fish 02 LR

 


The Flying Fish

The Flying Fish yra unikali būtybė. Jos įprasta stichija vandenynai, tačiau ji gali iškilti virš vandens ir išskleidusi sparnus nuskristi šimtus metrų.  Ši grupė dar tik žengia pirmuosius savo žingsnius, bet jau pritraukia klausytojus savo išskirtiniais muzikiniais sprendimais ir netradicine sudėtimi. Jų koncertuose skamba svajingas vokalas, hangai, bandža, el.gitara, fleita, metalofonas, beatbox’as.


 


Nėrius Pečiūra ir "Fantomai"

"Fantomai" - nauja Nėriaus roko grupė, tęsianti senas tradicijas. Persmelkti humoro, energingi šios grupės koncertai jau pavergė Vilniaus, Kauno ir kitų miestų klausytojus.

N. Pečiūra - nacionalinė istorinė figūra. Sąjūdžio revoliucijos laikais užlipęs į sceną, tapo lietuviškos pankroko kultūros klasika bei ryškiu antisovietinio judėjimo simboliu. Dabar, spinduliuodamas optimizmą ir gerą nuotaiką, Nėrius A. Pečiūra džiugina naujomis dainomis. 

 • Impro 241 vaziuojam
  Impro 241 vaziuojam


Impro 241 

Improvizacijų teatras


 • Milda Noreikaite
  Milda Noreikaite


Milda Noreikaitė

Bardė

Mildai kūryba – laisvė kalbėti apie tai, kas svabiausia. Galimybė atverti širdį, slaptus dalykus įvilkus į akivaizdžiai nieko neišduodančius žodžių derinius. Kūrėja kviečia visus susitikti pabūti kartu jos muzikoje, kiekvienam ten atrasti savęs. 


 • Justinas ir Rusne Zilinskai
  Justinas ir Rusne Zilinskai


Justinas Žilinskas ir dukra Rusnė

Bardai

Justinas Žilinskas muzikuoja mažiau - jis labiau žinomas kaip rašytojas ir teisininkas, nors 2007 metais buvo subūręs namų muzikavimo grupę ,,Ilgumos“. Iki šiol kartais groja kartu su Justina Kaminskaite duete ,,ju.du“. Dainoms muziką ir tekstus paprastai kuria pats, dažniausiai, dainuoja meilės balades, bet būna ir apie batus ar karą. Įkvėpimo semiasi iš didžiųjų dainių. Festivalio metu pasirodys kartu su dukra Rusne, tad programa bus tinkama visų amžių bardų klausytojams. 


 • Jonas Baltokas ir JIEDU
  Jonas Baltokas ir JIEDU


Jonas Baltokas

Bardas

Kartu iš meilės Muzikai ir Poezijai. Kūrybines, muzikines, poetines galias sujungė Jonas Baltokas ir JieDu. Dainuojamoji poezija, folkas, džiazas, svingas – sąskambiai, nuojautos, improvizacijos... Bendraujantys, stebinantys, užburiantys - kartu ir atskirai. Visi trys sako, jog svarbiausia, kad klausytojas taptų jų muzikinių šėlionių dalimi. 

 • Vytautas Trakymas
  Vytautas Trakymas


Vytautas Trakymas

Bardas

Talentingas, bardų pasaulyje populiarėjantis jaunas atlikėjas festivalyje dalinsis savo ir kitų poetų kūryba. Kai Vytautas dainuoja, sušyla ir šalčiausios širdys. 


 • Gedvile Bendaraviciute
  Gedvile Bendaraviciute


Gedvilė Bendaravičiūtė

Bardė

Jaunoji bardė, kuri savo dienoje visada atras laiko gitaros sąskambiams, dainavimui ir poezijai. Mergina kuria savo dainas dainas bei muziką kitų poetų žodžiams. Šiandien ji yra laiminga, galėdama pasidalinti, kuo gyvenu kasdien. 

 • Ugnies sou Jono Kalve
  Ugnies sou Jono Kalve


Ugnies šou • DJ Justinez
  DJ Justinez


DJ Justinez

Šis DJ'us groja ganėtinai platų muzikos stilių pluoštą: Turntablism / Hip-Hop / Funk / Soul / Disco / Breaks / Beat / R&B / Reggae / Drum&Bass / House / Nice

Šio DJ startas siekkia 2007m., tai buvo pirmasis bboying renginys Alytuje, kuriame grojo battle'ams. Toliau seka įvairūs šokių renginiai, kur 2010m. „Top Fint“ renginyje tenka garbė kartu sugroti su tokiais žymiais, Lietuvos hip-hop kultūrai nusipelniusiais vardais kaip DJ Mamania ir DJ Mantini. Be hip-hop vakarėlių klubuose, kas šiam atlikėjui yra įprasta, DJ buvo pakviestas kartas nuo karto pagroti ir „Taste It!“ vakarėlių cikluose. 2012 m. koncertavo su reperiu Pushu ( G&G Sindikato narys) pristatant jo solinį albumą „Knyga be pavadinimo“ (koncertiniai turai Lietuvoje, Anglijoje). 2014 m. Lietuvos Hip Hopo muzikos apdovanojimuose su “Tavo Tėvas” grupe laimėjo “Metų naujoko” kategoriją, galiausia 2015 m. Lietuvos Hip Hopo muzikos apdovanojimuose DJ Justinez buvo nominuotas kaip geriausias metų DJ. 

 • DJ Denis W
  DJ Denis W


DJ Denis W

Šis DJ'us daugausia groja House / Minimal / Techno / Electronic / Africa, o taip pat maišo šiuos stilius drauge ir seka auditorijos nuotaikas. Denis W yra grojęs ne tik žymiausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose, bet taip pat nemažai patirties turi ir užsienyje. To jam pavyko pasiekti turbūt dėl to, kad kiekvienam pasirodymui nuodugniai ruošiasi, ilgai galvoja apie tai, įsivaizduoja būsimą klausytoją, kuria strategijas kokiu keliu su juo užmegs muzikinį ryšį ir pakvies keliauti kartu. Taigi šiam susitikimui būtinai pasilikite jėgų, kurias transpormuosime į geras emocijas ir atsipalaidavimą - muzikinių ritmų pagalba!

Vienas bilietas - daug muzikos!

Bilietai nuo 30 EUR, paskubėk įsigyti, nes bilietai brangs!  

PASKAITOS ! SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I ŽAIDIMŲ IR VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI