VAROM! Draugai 2019
/


Naujųjų sutikimas gruodžio 31 d.

 

Jogos užsiėmimai, savigynos pamokos, intensyvaus sporto treniruotės, ryto mankšta, šokių mokymai ir žaidimai vaikams ant ežero plūduriuojančiame judesio pantone.

Užsiėmimų programa nuolat papildoma.

 • Joga dviese Vyrenijus
  Joga dviese Vyrenijus


Joga dviese. Vyrenijus Adrijauskas

Joga dviese - tai jogos užsiėmimai, kuriuose dalyvauja du žmonės. Tikslas ir idėjos esmė yra ta, kad dalyviai vienas kitam padėtų atlikti jogos padėtis, tai darytų saugiai, rūpintųsi vienas kitu ir būtų už tai atsakingi. Atlikdami paprastas ir sudėtingas jogos padėčių variacijas, dalyviai privalo stebėti, kaip jaučiasi jo draugas, kaip jis kvėpuoja, kaip dirba raumenys, kiek ilgai galima išlaikyti padėtį.

 • Karate akademija
  Karate akademija


Savigynos treniruotė (atvira). Karate akademija

Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu nėra jokių taisyklių-naudojami visi kovos veiksmai: smūgiai, spyriai, metimai, užgriebimai, atakos į gyvybiškai svarbius taškus, smaugimas, sąnarių laužimas, ginklų naudojimas ir kt.

Treniruotes veda Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu atstovas (Shibucho) Lietuvai. Vilniaus sporto klubo "Karatė Akademija" vadovas Rytis Bublevičius, spec. tarnybos karininkas. 

 • Karate akademija2
  Karate akademija2


Karatė vaikų turnyras. Karate akademija

Karatė vaikų turnyras 06.30 (iki 12 metų). Orentuotas į vaikučius praktikuojančius kovos menus. Sporto klubo "Karatė Akademija" vaikų pasirodymas, pagal varžybų reglamentą. 

- Konkursas vaikams 06.30 (iki 12 metų), atvira.

- Smūgiavimas į taikinį ranka - 3 x.

- Lankstumo pratimai: špagatas, virvutė, lotoso padėtis, tiltelis.  

 • Arvyda Zumba lr
  Arvyda Zumba lr


Zumba - linksmos treniruotės su šokių ir aerobikos elementais.

Arvyda Rimšaitė

Treniruotes sudaro lengvai atpažįstami šokių žingsneliai ir stiliai – salsa, regetonas, marengue, flamenko, hip hop, pilvo šokio ir daugelis kitų. Zumbos treniruočių metu dirba visi kūno raumenys bei svarbiausias raumuo – širdis. Tai puiki iškrova visam kūnui! Zumba treniruotė - tai tarsi vakarėlis iš kurio nesinori išeiti, o gera nuotaika garantuojama!


 • Acro Yoga
  Acro Yoga

 


Acro Yoga.

Tumas Navickas.

Tai 3 elementų derinys - joga, akrobatika ir gydomieji menai. Mankšta, pasitikinėjimas, koncentracija, pojūčiai ir atsipalaidavimas su gongų garsais.

 • Natya Devi sokio teatras
  Natya Devi sokio teatras

 


Indiškų šokių pamoka (Natya Devi šokio teatras)

Natya Devi šokio teatras – vienintelis klasikinių indiškų šokių kolektyvas Lietuvoje, atliekantis Kathak ir Odissi šokių stilius. Mus subūrė profesionali šokėja Kristina Luna, savo sugebėjimus šioje srityje puoselėjanti jau gerus 15 metų. Mūsų pasirodymuose susilieja Indijos rasas išpildantis teatrališkumas ir tik šiems stiliams būdingos šokių technikos.

VAROM! festivalio metu surengsime dirbtuves, kurių metu kviesime išbandyti save indiško šokio ritme, o vakare jūsų lauks pasirodymas, kur galėsite pasigrožėti įvairiaspalve šokių puokšte. 

 • Capoeira - brazilu kovos menas
  Capoeira - brazilu kovos menas


Capoeira - brazilų kovos menas

Capoeira - brazilų kovos menas, turintis muzikos ir šokio elementų, tad šių užsiėmimų metu bus galima iš arčiau susipažinti su viena iš Brazilijos kultūros dalių, o tuo pačiu - su savo kūnu ir jo galimybėmis. Grosim, dainuosim, judėsim ir kursim gerą aurą kartu!

 • Egle Kyslovski Joga LR
  Egle Kyslovski Joga LR


Joga su Egle Kislovski


PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI  !  SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI I ŽAIDIMŲ IR VAIKŲ AIKŠTELĖ BILIETAI