VAROM! summer fest'18
/

birželio 29-liepos 1d.

 

Nuolat pildoma.

 


Pirtininkas lauks didelio populiarumo sulaukusioje pirtelėje su profesionaliomis procedūromis ir pirties tradicijų pasakojimais

Pirtis tai sakrali vieta, kurioje susirenkame nuprausti savo kūną ir sielą, pabūti ramybėje, pakeliauti  savo mintimis. Apeiginės pirties kelionės vedliai, profesionalūs „Lietuviškos pirties bičiulių draugijos“ pirties meistrai. Kelionės maršrutas: 1. Kvapnusis pirmasis garas – kelionė iš savęs. 2. Druskų inhaliacija, pilingas – mylėk savo kūną.     3. Vantų magija – sušildyk savo kūną ir draugą.

Į pirties kelionę vykstame grupėmis po ~8 žmones ir būtina išankstinė registracija palapinėje esančioje prie pirties (pirtis mokama). Išvykstame šeštadienį, išvykimo laikai 11:00 val.,  13:30 val., 16:00 val., 18:30 val. ir paskutinis 21:00 val. Kelionės trukmė ~2 val. Po bendrų pirties procedūrų pageidaujantiems galima atlikti individualų vanojimą, kaštonų pilingą ar karštą vantų masažą.

 

  • Jono Kalve 1
    Jono Kalve 1


Metalo dirbtuvės. Jono kalvė.

Patyręs kalvis Jonas pamokys paslapčių - sužinosite kaip paklūsta metalas ir tampa meno bei buities darbais. 

Lauko kalvėje galėsite susipažinti su kalvystės amatu ir patys jį išbandyti. Pasigaminsite pakabuką, sagtį ir pan.

  • Vidmante Periokiene lr
    Vidmante Periokiene lr


Trumpalaikių henna-chna tatuiruotės

Vidmantė Periokienė 

Vidmantė yra sertifikuota, trumpalaikių henna-chna tatuiruočių meistrė Tai yra jos meditacija ir savirealizacija, ir tai, kad tai džiugina kitus, džiugina ir Vidmantę. Daug praktikos ir bandymų, mokymosi iš geriausių išugdė kaip vieną geriausių meistrių Lietuvoje, ir dabar su savo henna piešiniais meistrė keliauja po įvairius festivalius ir šventes. Tad susitikime ir VAROM, kur Jūsų kūnus puoš vasariški henna raštai!

PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI  !  SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I ŽAIDIMŲ IR VAIKŲ AIKŠTELĖ BILIETAI