VAROM! summer fest'19
/


birželio 28-30 

 

Po aktyvios dienos gamtoje pasinersite į muzikos garsus. Pušyne. Festivalio koncertų atlikėjai nuolat pildomi.

 • Milda Noreikaite
  Milda Noreikaite


Milda Noreikaitė

Bardė

Mildai kūryba – laisvė kalbėti apie tai, kas svabiausia. Galimybė atverti širdį, slaptus dalykus įvilkus į akivaizdžiai nieko neišduodančius žodžių derinius. Kūrėja kviečia visus susitikti pabūti kartu jos muzikoje, kiekvienam ten atrasti savęs. 
 • Vytautas Trakymas
  Vytautas Trakymas


Vytautas Trakymas

Bardas

Talentingas, bardų pasaulyje populiarėjantis jaunas atlikėjas festivalyje dalinsis savo ir kitų poetų kūryba. Kai Vytautas dainuoja, sušyla ir šalčiausios širdys. 


 • Lukas Norkunas
  Lukas Norkunas


Lukas Norkūnas su grupe Fenomenologija

Bardai

Jaunoji bardė, kuri savo dienoje visada atras laiko gitaros sąskambiams, dainavimui ir poezijai. Mergina kuria savo dainas dainas bei muziką kitų poetų žodžiams. Šiandien ji yra laiminga, galėdama pasidalinti, kuo gyvenu kasdien. 

 • Ugnies sou Jono Kalve
  Ugnies sou Jono Kalve


Ugnies šou • DJ Justinez
  DJ Justinez


DJ Justinez

Šis DJ'us groja ganėtinai platų muzikos stilių pluoštą: Turntablism / Hip-Hop / Funk / Soul / Disco / Breaks / Beat / R&B / Reggae / Drum&Bass / House / Nice

Šio DJ startas siekkia 2007m., tai buvo pirmasis bboying renginys Alytuje, kuriame grojo battle'ams. Toliau seka įvairūs šokių renginiai, kur 2010m. „Top Fint“ renginyje tenka garbė kartu sugroti su tokiais žymiais, Lietuvos hip-hop kultūrai nusipelniusiais vardais kaip DJ Mamania ir DJ Mantini. Be hip-hop vakarėlių klubuose, kas šiam atlikėjui yra įprasta, DJ buvo pakviestas kartas nuo karto pagroti ir „Taste It!“ vakarėlių cikluose. 2012 m. koncertavo su reperiu Pushu ( G&G Sindikato narys) pristatant jo solinį albumą „Knyga be pavadinimo“ (koncertiniai turai Lietuvoje, Anglijoje). 2014 m. Lietuvos Hip Hopo muzikos apdovanojimuose su “Tavo Tėvas” grupe laimėjo “Metų naujoko” kategoriją, galiausia 2015 m. Lietuvos Hip Hopo muzikos apdovanojimuose DJ Justinez buvo nominuotas kaip geriausias metų DJ. 

Vienas bilietas - daug muzikos!

Bilietai - paskubėk įsigyti, nes bilietai brangs!  

PASKAITOS ! SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I ŽAIDIMŲ IR VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI