VAROM! summer fest'20
/


birželio 26-28 

 

Ypatingą dėmesį festivalio organizatoriai skiria paskaitų įvairovei ir kokybei užtikrinti. Būtent VAROM! festivalyje laiką praleisite ne tik pramogaudami, bet ir įgausite žinių, kurias galbūt naudosite ir savo gyvenime. Profesionalūs lektoriai jau ruošiasi įkvepiančioms paskaitoms šiomis temomis:

 • Sporto ir aktyvios gyvensenos patarimai
 • Santykių ir aistros puoselėjimas
 • Vaikų auklėjimas ir meilė šeimoje
 • Karjeros ir pinigų paslaptys
 • Koučingo praktiniai užsiėmimai

Festivalio lektoriai ir paskaitos:

 • Marius Jovaisa 01
  Marius Jovaisa 01


Marius Jovaiša

Leidėjas, fotografas, keliautojas, dokumentinių filmų autorius, išgarsėjęs albumu „Neregėta Lietuva”

Paskaitos tema: "Pasiekiamas neregėtas įkvėpimas"

 • Benediktas Gylys 2019 05_02
  Benediktas Gylys 2019 05_02


Benediktas Gylys

Brolis, sūnus, žmogus, smalsus keliautojas, tingus rašytojas, angelas-investuotojas, interneto verslininkas, bei keisto paramos fondo įkūrėjas. Malonu susipažinti!

Apie pradžią, apie pamokas, apie sėkmę ir įdirbį pasiekimams.

 • Rasa Janina Jusionyte
  Rasa Janina Jusionyte


Rasa Janina Jusionytė

Žinių Radijo laidos Ką žmonės dirba? vedėja, Ką darai, daryk gerai! renginių organizatorė, SEB instagram TV veidas ir Kurk Lietuvai komunikacijos vadovė.

Talk - show: klausimai - atsakymai.

 • Aurimas-Perednis
  Aurimas-Perednis


Aurimas Perednis

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistras. „Žinių radijo“ žurnalistas (per 10 metų parengė daugiau nei 4000 pokalbių laidų

Talk - show: klausimai - atsakymai.

 • a1e1bcf68efd84de2c47e7f8c0b2fc0e
  a1e1bcf68efd84de2c47e7f8c0b2fc0e


Kristina Bondar

„100% natural sugar detox“ ir „Cukraus detoksas“ autorė, blogerė, sveikos gyvensenos trenerė, holistinio požiūrio į sveikatą šalininkė.

Paskaitos tema: "Fizinė ir emocinė priklausomybė bei prastos savijautos priežastys"

Kas yra sveika mityba? Kaip žinoti, koks maistas sveikas? Kaip nepasiduoti maisto pramonės apgaulėms? Kaip formuojasi fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto? Kaip jų atsikratyti?

 • Ignas Bakejus
  Ignas Bakejus


Ignas Bakėjus

Motyvatorius,    pirmasis Lietuvoje „Insanity“ treniruočių instruktorius, judėjimo „My Hero“ autorius.

Paskaitos tema: "Sporto galia keičianti gyvenimus"

MyHero! judėjimas suvienijo keliolika tūkstančių žmonių judėti sveikesnio gyvenimo link. O juk viskas prasidėjo nuo sporto! Žmonių gyvenimai keitėsi, ir pasikartojantys buvo keli veiksmai, kurie juos atvedė į svajonių gyvenimą. Pasidalinsiu sėkmės istorijomis ir kas veikia daugeliui, einant pokyčio keliu. Kur iššūkiai su kuriais susidūriau pats, ir kaip Gyventi ir ką daryti kad visa pokytį išlaikyti ilgam! Taip pat kalbėsime kaip pradėti tą pokytį!?

 • Giedrius Svetkauskas 2
  Giedrius Svetkauskas 2


Giedrius Švetkauskas

“Viva persona” seminarų organizatorius bei pranešėjas saviugdos temomis, pateikiantis asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu suinteresuotiems žmonėms unikalias savęs ugdymo žinias. 

Paskaita festivalyje: "Apie ką sako tavo veidas?". 

Marko Lučino Fenotipologija – unikali technologija, leidžianti per kelias sekundes pamatyti žmoguje tai, ko nežino apie save nei jis pats, nei jo artimieji ar geri pažįstami. Kviečiu gauti mokslinį savo individualaus charakterio išaiškinimą bei įdomiai praleisti laiką susipažįstant su savimi ir su žmonėmis, kurie jus supa.

 • Darius Razauskas
  Darius Razauskas


Darius Ražauskas

Ajurvedos akademijos lektorius, asmeninio efektyvumo treneris.

Paskaitos tema:"Vyrų ir moterų santykių paslaptys"

Tai linksmas seminaras, kurio metu sužinosime: Kokios yra santykių stadijos? Kas mūsų laukia ateityje? Kokią magiją naudoti, kad išsaugoti porą? Kaip bendrauti vienas su kitu, kad balansuoti santykius.

 • Darius Slavinskas
  Darius Slavinskas

 


Darius Slavinskas

Emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorius.

Paskaita: "Sąmoningų santykių euforija: viskas slypi pradžioje"

Pirmieji įsimylėjimo mėnesiai, meilė, ugnis, aistra, skrydis... Tai gamtos dovana, - energija skirta tam, kad pastatytume savo svajonių gyvenimo kartu pamatus. Tai praeis. Ką svarbu žinoti, kaip tuo pasinaudoti, kuriant sąmoningus ilgalaikius santykius poroje?

 • Agne Doveikaite 2019 small
  Agne Doveikaite 2019 small

Agnė Doveikaitė

Lektorė, emocinio intelekto (EQ) ir diferencijuotų funkcinių būsenų (DFB) metodikos specialistė.

Paskaitos tema: "Gyvenk 100%!"

“Jeigu kažką darai, reiškia to nori, jei nenori - nedaryk”. Kartais jaučiamės išsekę, neturintys energijos ar motyvacijos ką nors veikti. Kodėl? Nes vadovaujamės gyvenime principu “reikia” vietoj “noriu”. Sužinok kokie norai daro tave motyvuotą veikti, patenkintą ar laimingą be jokios priežasties. Turėk energijos perteklių ir įkvėpimą kurti savo unikalų gyvenimą! 

 • Vyrenijus Andrejauskas 2018
  Vyrenijus Andrejauskas 2018


Vyrenijus Andrijauskas 

Daugiau negu 15 metų domisi rytų išmintimi, praktikuoja jogą, veda įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. Taip pat Vyrenijus organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais.

Paskaitos tema: "Ar žinai kas yra didžioji vertybė ir kaip ją rasti"

Keliaudamas gyvenimo takais, ieškau atsakymo, kas man svarbu, kas mano gyvenimą daro laimingu, ar pats esu toks. Galiu perskaityti daug knygų, išbandyti visas praktikas, apkeliauti visą pasaulį ir vis tik nejaučiu tame tos esminės vertybės. Kas aš esu? Kas yra laimė? Kas yra meilė? Ką turiu suvokti ir suprasti savo gyvenime? Rytų išmintis siūlo visą atsakymų rinkinį. Juos ir pasidalinsiu su jumis. Ieškantis svarbiausiame atsakyme savęs Vyrenijus.

 • Andzej Michmel 2018 LR
  Andzej Michmel 2018 LR


Andžej Michmel 

Sporto klubo savininkas, treneris, mitybos specialistas, kuris šią kryptį atrado spręsdamas savo sveikatos problemas. Dabar jis intensyviai gilinasi į mitybos sritį ir yra pasiryžęs padėti žmonėms išspręsti jų sveikatos problemas augalinio maisto pagalba.


Paskaita: "Visa tiesa apie maistą: kaip išlikti sveikam ir niekada nesirgti?

Per paskutinius 50 metų gydymo įstaigų padidėjo 3 kartus, gydytojų padaugėjo 10 kartų, iki 2050 pasaulinė sveikatos organizacija numato, kad kas trečias planetos gyventojas sirgs diabetu. Kažkas čia negerai. Kas? - tai aš ir gvildensiu mano paskaitoje. Ateikite paklausyt ir galbūt ši informacija išgelbės gyvybę jūsų artimajam!


 • Modestas Bastys Maisto Bankas
  Modestas Bastys Maisto Bankas


Modestas Bastys

„Maisto banko" Vilniaus padalinio vadovas


Paskaitos tema: "Kodėl geras maistas yra išmetamas ir ką su tuo daryti?"

Kasmet Lietuvoje yra utilizuojama ar patenka į savartynus apie šimtą tūkstančių tonų maisto, kai tuo pat metu kas penktas Lietuvos gyventojas gyvena žemiau santykinio skurdo ribos. Šią paradoksalią situaciją sprendžia „Maisto bankas" kasmet nepasiturintiems patiekdamas apie aštuonis tūkstančius tonų maisto, kurio didžioji dalis yra išgelbėtas nuo utilizavimo tinkamas vartoti maistas. Nors skaičiai atrodo milžiniški, tačiau jie susideda iš daugybės žmonių mažų veiksmų. Modestas papasakos daugiau apie šias problemas ir jų sprendimo būdus.

 • Darius ir Egle Kauneckai
  Darius ir Egle KauneckaiEglė ir Darius Kauneckai

Shanti Spa ajurvedos centro ir Shanti Spa Akademijos įkūrėjai, lektoriai, ajurvedos praktikai, pirmieji pradėję kalbėti apie Ajurveda Lietuvoje.

Paskaitos tema: "Gyvenimas pagal AJURVEDOS principus"

Ar esate girdėję apie AJURVEDĄ? Ne?! Tuomet mums laikas susitikti! Pažinsime save pagal ajurvedą.
Šiandien Ajurveda sėkmingai taikoma kasdieniniame gyvenime ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje. Mes tikime, kad ilgam ir sveikam gyvenimui yra svarbu ne gydytis jau susirgus, bet išmokti pastoviai puoselėti savo kūną ir dvasią. Eglė ir Darius Kauneckai, dalinsis patarimais ir žiniomis, bei per 17 metų sukaupta patirtimi.


 • Juste ir Saule
  Juste ir Saule


Justė Gelgotaitė, sertifikuota DFB metodikos ir emocinio intelekto lavinimo instruktorė

Saulė Pipirė Šviesa, oro jogos pradininkė, kalanetikos ir pilates mokytoja

Paskaitos tema: "Šokis, kuriantis saugumo jausmą, pusiausvyrą bei džiaugsmą"

Užsiėmimo metu vyks paskaita bei diskusija prie arbatos puodelio, o taip pat praktinė dalis "Sugrįžimas į savo šaltinį“Per šią praktiką mes atrasime savo energijos paslėptus resursus, surasime saugius namus, savo viduje. Švelniai prisiliesime prie savo emocinių traumų ir atversime vartus gyjimui iš savęs paties. Atsiverdamas ir gydamas pats, padedi tą padaryti ir visiems kitiems. Prašome turėti jogos kilimėlį arba pagalvėlę.

 

 • Edita Esenku
  Edita Esenku


Edita Esenku 

Paskaitos tema: ""Moters seksualinės energijos balansas"


Seminaras apie moters seksualinės energijos įvaldymą: kaip galime palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, išvengti šlapimo pūslės nelaikymo, subalansuoti hormonus, patirti su savo mylimuoju dar daugiau ir turėti daugiau gyvybinės energijos - apie visą tai pasakos pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė Edita Esenku, kuri supažinsins su daosių seksualinėmis praktikomis moters sveikatai. Po teorinės dalies kartu atliksime pramankštas stuburui ir dubeniui, trumpą meditaciją pozityvios energijos generavimui ir sužinosite daugiau apie kadaisę tik Kinijos imperatoriaus ratui žinotą nefrito kiaušinio praktiką skirtą Kėgelio pratimams atlikti. • Andrius Pieslikas
  Andrius Pieslikas


Andrius Pieslikas

Renginio vedėjas

VAROM! smegenų mūšiai, "Mokomės improvizuoti" ir kiti pranešimai ir pramogos Andriaus balso formate lydės ir padės Jums festivalyje!

 

 !  ATLIKĖJAI SPORTO ERDVĖ I HARMONIJA MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI PROGRAMA I ŽĖMĖLAPIS ERDVIŲ