VAROM! summer fest'19
/


birželio 28-30 

 

Bus ką veikti ir vaikams ir tėveliams! Žaidimai, jaukus bendravimas ir laikas gamtoje - festivalyje vaikai susiras naujų draugų, tėveliai - prasmingų pažinčių, poilsio akimirkų. 

 • Tevu ir Vaiku sokiai
  Tevu ir Vaiku sokiai


Tėvų ir vaikų šokiai

Šokis su savo vaiku – tai daug daugiau nei tik smagiai praleistas laikas. Šokant kartu tvirtėja tarpusavio ryšys, stiprėja pasitikėjimas savimi ir vienas kitu. Ar gi tai ne svarbiausia? Šalio to, šokio metu dirba visos raumenų grupės, gaminami laimės hormonai ir protas nesnaudžia, tad tai yra puikiausia mankšta ir lavinimas tiek mažiesiems pasaulio tyrinėtojams, tiek ir jų tėveliams. 

Tėvų ir vaikų šokių metu pasitelkiant kūrybinį judesį ir šokį sukuriame tikrą džiaugsmo debesį, kuris papildo gera nuotaika ir energija visai dienai. Na, o per skirtingus muzikos, šokio stilius ir žingsnelius apkeliaujame aplink pasaulį ir susipažįstame su jo įvairove.

Manote, jog nemokate šokti? Šokis yra žmogaus prigimtyje, tiesiog atvykite ir patirsite, jog šokti gali visi. O šokti su savo vaiku yra ypač smagu ir vertinga.

Šokio užsiėmimą veda profesionali šokėja, šokio mokytoja, “Joimove International” organizacijos atstovė Lietuvoje Rūta Lelytė Ambrozaitienė: „Vaikai myli šokį, ypač tuomet, kai mato šokančius savo tėvus. Šokio teikiamą fizinę ir kūrybinę naudą bei džiaugsmus patyręs vaikas daug labiau pasitiki savimi ir tėvais sudėtinguose gyvenimo tarpsniuose. Tad niekada nepraleiskite progos pašokti drauge!“  


 • Inesa Vaiku erdve Savimasazas
  Inesa Vaiku erdve Savimasazas

 


Savimasažas gerai nuotaikai ir savijautai - praktinis užsiėmimas mamoms kartu su vaikučiais 

Efektyvios ir paprastos savimasažo technikos labai naudingas įprotis kasdieniniame gyvenime, kai savo kūnui dažniausiai neturime laiko, o paskui stebimės, kodėl jis "nebeveikia", taip, kaip norėtume... Užsiėmime apžvelgsime ir veido sritį, ir kūną; turėsime galimybę pasilepinti dieviškais kvapais. Mamytės taip pat sužinos, kaip smagiai pažadinti savo organizmą rytais ar dienos metu, pritrūkus energijos ar nuotaikos! 😊

Savo patirtimi ir žiniomis dalinsis Inesa Rusteikienė iš studijos „Vandens lelija“. Inesa yra sertifikuota gydomųjų ir ajurvedinių masažų specialistė, Watsu praktikė. 

 • Toma_Dima Vaiku erdve manksta
  Toma_Dima Vaiku erdve manksta


VAROM! mankšta mažiesiems super herojams

Toma turi 3 metų patirtį šokant koncertinėje grupėje „Afrikos šokiai“. Dima - 5 metų patirtį grojant perkusijos studijoje „Afrikos būgnai“. Tie, kas juos pažįsta gyvai, pasakytų, kad Dima spinduliuoja susikaupimu ir vidine ramybe, o Toma – labiau energetinis strakalas, tačiau niekas nepaneigs, kad abu bičiuliai per gyvenimą keliauja su šypsenomis ir atviromis širdimis. Dima praktikuoja jogą nuo pat vaikystės, o Toma jos nepaleidžia nuo studijų metų. 

VAROM! festivalio proga šie du šviesūs žmonės vienija savo jėgas ir mažiesiems dalyviams ruošia smagią lietuvišką mankštą su afrikietišku prieskoniu bei rytietiškos jogos elementais. Vaikučių ir jų tėvelių lauksime šeštadienį, 11 val.  


 • Art Excel Art of Living Girl 01
  Art Excel Art of Living Girl 01


"Gyvenimo menas Art Excel" stovyklos praktinis pristatymas

Ves Dovile, Edvinas

Linksma vaikų joga, jogos sapnas, kvėpavimo pratimas – kalvio dumplės, žaidimas grupėje. Užsiėmimo pabaigoje - trumpai apie art excel stovyklas – dalyvauja ir tėveliai. Šeštadienis 13 val., birželio 29 d.  

PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI  !  SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I BILIETAI  PROGRAMA I ŽĖMĖLAPIS ERDVIŲ