VAROM! summer fest'19
/


birželio 28-30 

 

Bus ką veikti ir vaikams ir tėveliams! Žaidimai, jaukus bendravimas ir laikas gamtoje - festivalyje vaikai susiras naujų draugų, tėveliai - prasmingų pažinčių, poilsio akimirkų. Jaunimui - išdėlioti įtraukiantys Vienaragio stalo žaidimai!

 • Zingsnis_VAROM_zaidimai_01
  Zingsnis_VAROM_zaidimai_01


"Žingsnis" žaidimų aikštelė

Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga (LKJBS) „Žingsnis“ yra jaunimo prevencijos organizacija, vienijanti moksleivius, studentus, mokytojus bei visus norinčius dalyvauti visuomeninėje savanoriškoje veikloje, siekiančius neformalaus ugdymo metodais skatinti tikslingą užimtumą, sveiką gyvenimo būdą.

Festivalyje siūlomas platus žaidimų pasirinkimas "Simonas sako", "Prui", "Nindzė", "Pykšt pokšt", "Kinietiškas futbolas", "Džojus", "Juoda magija", "5 pirštai", "Mirksniukas", "Mazgas" ir kiti. Orientacinės varžybos, įtraukiantys žaidimai ir vaikams ir suaugusiems! 

 • Zemelapiu edukacijos 2018
  Zemelapiu edukacijos 2018


Žemėlapių edukacija: kelioniniai žemėlapiai

Prisiminsime kas yra žemėlapis, kam jis reikalingas, kaip kuriamas. Apžvelgsime kokie būna žemėlapiai, gilinsimės ką rodo antžemį ir požemį rodantys žemėlapiai, susipažinsim su senaisiais jūrų navigaciniais žemėlapiais - portolanais. Festivalyje aptarsime Lietuvoje naudojamus vandens navigacinius ženklus bei šviesas ir tyrinėsime Lietuvos teritorijos jūrlapius, aiškinsimės, kaip Lietuvoje vykdomi skrydžiai.

 • Balionu lankstymas 2018 LR
  Balionu lankstymas 2018 LR


Burbulų pūtimas ir balionų lankstymas

Festivalio metu lankstysime balionus, darysime laikinas tattoo ir pūsime didelius muilo burbulus. 

 • KidsYoga_HR
  KidsYoga_HR


Linksmoji vaikų joga

Žaidimais apipinta, judri ir linksma forma pateikiama jogos pamokėlė vaikams. Ją ves trijų vaikų mama, jogos ir programų vaikams instruktorė žavioji Dovilė Steponavičienė. Pakviesime į Valdorfo rytmetėlį tėvams ir vaikams :) 

 • Sviesos slenis darzelis
  Sviesos slenis darzelis


Valdorfo rytmetėlis

Vegetarinis vaikų darželis „Šviesos slėnis“, dirbantis pagal Valdorfo pedagogiką, nori pasidalinti tuo, kuo dalinasi su savo vaikais visus mokslo metus, t.y. smagiąja dalimi kasdienos. Tad Jūsų lauks ryto ratas, susipažinimas, pasakėlė ir pabaigai šokio improvizacijos su vaikais. Lai šilkeliai skrebena vėjyje laisvai!

 • Gabriele Praviloniene
  Gabriele Praviloniene


Vaikų nešiojimas tradicinėse kultūrose

Praktinė paskaita

Kviečiame į susitikimą su vaikų nešiojimo žinove, grupės "Vaikų nešiojimas" įkūrėja Gabriele Praviloniene, kuri papasakos apie vaikų nešiojimo tradicijas senosiose kultūrose, tokio nešiojimo naudą ir galimybę tradicijas pratęsti mūsų dienomis. Išgirsite apie ergonomiškas nešiokles, išmoksite užsirišti vaikjuostę. Daugelyje senųjų kultūrų žinoma apie vaikų nešiojimo įvairiose skarose paprotį. Toks nešiojimas leisdavo keliauti su kūdikiu didelius atstumus, ugdyti mamos ir vaiko ryšį, užtikrinti saugumą, palengvinti kūdikio priežiūrą ir atlikti svarbiausius darbus. Pastaba: Vaivos Girskienės nuotr. (Akys girioje)

Vienaragis.LT stalo žaidimai – tai Lietuvoje kuriamų žaidimų projektas, apimantis ne tik smagius edukacinius stalo žaidimus visai šeimai, bet ir stalo žaidimų kultūros Lietuvoje puoselėjimą! PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI  !  SPORTO ERDVĖ ! HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I BILIETAI