VAROM! summer fest'21
/

birželio 25-27

 

Po aktyvios dienos pasinersite į muzikos garsus. Pušyne. Festivalio koncertų atlikėjai (nuolat pildoma):Tavo tėvas

Šie vyrai maišydami rock skambesį su hip-hop'o ritmais stengiasi atnešti naujų vėjų į Lietuvos muzikinę sceną. Šį kart ant scenos lips net vienuolika žmonių su vienu bendru tikslu - pasitelkiant muzikines vibracijas, garsiai ir galingai kalbėti socialinėmis temomis. Ne vieną muzikinį apdovanojimą pelniusi grupė šią vasarą pasirodys ir VAROM! festivalio scenoje.Milda Noreikaitė

Mildai kūryba – laisvė kalbėti apie tai, kas svabiausia. Galimybė atverti širdį, slaptus dalykus įvilkus į akivaizdžiai nieko neišduodančius žodžių derinius. Kūrėja kviečia visus susitikti pabūti kartu jos muzikoje, kiekvienam ten atrasti savęs.
Jonas Bagdonavičius

Savo ir kitų kūrybos dainas atliekantis bardas, kurio muzika prajuokina, kai liūdna ir atneša rimties bei ramybės į neramią dūšią. Nepražiopsokite Jono pasirodymo, kuris vyks pirmąją festivalio dieną.
Afrikos būgnai

Nėra kito stipriau žemę virpinančio muzikos instrumento kaip būgnas. Ypač jei tai – būgnas, turintis beveik tūkstantmetę tradiciją, kuri iki šiol tęsiama žmonijos lopšyje – Afrikoje. Galingas garsas, stiprus poveikis, uždegantis ritmas – visa tai neatsiejama nuo pasaulyje populiariausio afrikietiško būgno – djembe. Ir galite tik įsivaizduoti, kas vyksta, kai scenoje jų atsiranda trys, penki, o gal net dešimt! Penkerius metus Lietuvoje ritmą žadinanti perkusijos studija „Afrikos būgnai“ pristato ypatingą projektą – šou „p. s. Afrikos būgnai“, kuriame tradicinė ir ypatingą reikšmę iki šiol turinti Vakarų Afrikos muzika susilieja su naujomis aranžuotėmis, kuriame ritmo istorijos pasakojamos ne tik muzika, bet ir šimtmetes tradicijas turinčiais šokiais, atliekamais studijos „Afrikos šokiai“. Daugiau nei dešimt atlikėjų scenoje, turtinga egzotiškų instrumentų įvairovė ir neabejotinas publikos įsitraukimas – pažadame stiprų pozityvumo ir energijos  užtaisą!DJ S Gytis

Dj žada paruošti truputį įvairesnę muzikinę selekciją, pasirodymo metu nueiti į ramios elektroninės, netgi klasikinės muzikos stilių, kad galiausiai visiems ramiau miegotųsi.


Vienas bilietas - daug muzikos!

Bilietai - paskubėk įsigyti, nes bilietai brangs!  

PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI I SPORTO ERDVĖ I HARMONIJA MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI