VAROM! summer fest'21
/

birželio 25-27

 

Nuolat pildoma.


 

Jono Kalve 1
Jono Kalve 1


Metalo dirbtuvės. Jono kalvė.

Patyręs kalvis Jonas pamokys paslapčių - sužinosite kaip paklūsta metalas ir tampa meno bei buities darbais. 

Lauko kalvėje galėsite susipažinti su kalvystės amatu ir patys jį išbandyti. Pasigaminsite pakabuką, sagtį ir pan.

Vidmante Periokiene lr
Vidmante Periokiene lr


Trumpalaikių henna-chna tatuiruotės

Vidmantė Periokienė 

Vidmantė yra sertifikuota, trumpalaikių henna-chna tatuiruočių meistrė Tai yra jos meditacija ir savirealizacija, ir tai, kad tai džiugina kitus, džiugina ir Vidmantę. Daug praktikos ir bandymų, mokymosi iš geriausių išugdė kaip vieną geriausių meistrių Lietuvoje, ir dabar su savo henna piešiniais meistrė keliauja po įvairius festivalius ir šventes. Tad susitikime ir VAROM, kur Jūsų kūnus puoš vasariški henna raštai!


Ruta Kukeviciene Keramika Artoteka
Ruta Kukeviciene Keramika Artoteka


Kavos keramikos dirbtuvės

Rūta Kukevičienė

Pagrindinis šio edukacinio užsiėmimo tikslas – įdomiai ir originaliai dar kartą panaudoti tai, kas gali pasirodyti nebepanaudojama – kavos tirščius.  Užsiėmimo metu bus gaminami įvairūs dekoratyviniai dubenėliai su baltų simboliais iš vaško ir kavos tirščių. Gamybos procesas nesudėtingas, įdomus: lydomas vaškas,  maišomas su kavos tirščiais, minkomas tarsi molis, formuojamas dubenėlis, įspaudžiamas pasirinktas ženklas, laukiama, kol atvės ir sustings bei tuo metu gaminama kartoninė pakuotė. Turite puikią dovaną ar kvapnią namų dekoraciją :) 
Kavos dubeliai su baltų simbolika - jauki interjero detalė, galinti tarnauti kaip papuošalų saugotoja, riešutų ar saldainų turėtoja. Tai -  daiktas - kūrinys, nereikalaujantis jokios priežiūros, (tik bijantis kaitrių saulės spindulių, tačiau pats spinduliujantis unikalumu ir subtiliu grožiu!) Dubenėlis - kiekvieniems namams:)


VYTA tapyba ant vandens 01
VYTA tapyba ant vandens 01


VYTA tapyba ant vandens

UNESCO kultūros paveldo saugoma tapyba ant vandens (ebru) – tai meno forma, nepaliekanti abejingų dėl nesunkiai gaunamo gero rezultato, greitai kintančio proceso, neįprasto spalvų ir formų žaismo bei netikėtumo. Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto vandens dažų teptuku ištaškant foną, o vėliau specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Kūrinys nuo vandens paviršiaus gali būti perkeliamas ant popieriaus lapo, šilko, medžio ar kitos medžiagos. Piešimui naudojami visiškai natūralūs tradiciniai tapybos ant vandens (ebru) meno dažai, nekenkiantys žmogui ir gamtai. VYTA - tapyba ant vandens (ebru) leidžia kiekvienam patirti neįprastų pojūčių mene. Čia susilieja spalvos, vanduo ir judesys viename veiksme. Kiekvieną kartą smagu piešti ant vandens, atrasti vis naujas galimybes per judesius, naudojant lazdeles, džiaugtis procesu ir galiausiai nustebinti patį save sukurtu piešiniu. Tai ir yra šios technikos unikalumas, kai spalvos, piešimo technika ir kūrėjas sukuria neįprastus bei unikalius priešinius. 

PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI I SPORTO ERDVĖ I HARMONIJA MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI