VAROM! summer fest'21
/

birželio 25-27

 

Dėl Jūsų ir visų lankytojų saugumo VAROM! Summer fest’20 būtina laikytis šių taisyklių:

 


Į festivalį lankytojai įleidžiami tik su iš anksto įsigytais arba festivalio kasoje įsigytais bilietais.  

Festivalio teritorijoje viso renginio metu privaloma dėvėti specialią apyrankę, gaunamą pateikus bilietą. Sugadinus turimą apyrankę, nauja išduodama pateikus seną apyrankę organizatoriams, o nauja išduodama tik įsigijus naują bilietą. Pateikus bilietą, įsigytą su nuolaida, būtina pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.


Nemokamai įleidžiami vaikai iki 7 m. Moksleiviams taikomos nuolaidos. Būtina pateikti vaikų amžių įrodančius dokumentus. Nepilnamečiai įleidžiami tik su juos lydinčiu ir už juos atsakingu asmeniu, pasirašiusiu atsakomybės raštą prie įėjimo į festivalio teritoriją (formą rasite čia). Nepalikite vaikų be priežiūros. Už vaikų priežiūrą  atsako tėvai ar globėjai.


Draudžiama įsinešti: alkoholines, psichotropines, narkotines medžiagas, bet kokius skysčius ar maistą stiklinėje taroje, ginklus, duju balionėlius bei kitas spec.priemones. daiktus, galinčius sužaloti žmogų; pirotechnikos ir kitų degių bei sprogstamųjų medžiagų; nesuderintų su organizatoriumi reklaminių priemonių; grilius, kepsnines, dujines virykles, šašlykines ir bet kokius panašius daiktus. Neblaivūs asmenys, taip pat festivalio teritorijoje vartojantys alkoholį ar kitais draudžiamas medžiagas, netenka festivalio apyrankės ir nedelsiant šalinami iš festivalio teritorijos.


Festivalio teritorija atidaroma birželio 26 d. 18 val., uždaroma birželio 28 d. 14 val.  

Atvykus automobiliai statomi tik festivalio parkingo teritorijoje, palapinės – kempingų teritorijoje. Automobiliu į festivalio teritoriją galima įvažiuoti tik turint organizatorių leidimą. Festivalio teritorijoje automobilio laikyti negalima, leistina tik arčiau privažiuoti, išsikrauti ir išvažiuoti. Už automobilio statymą festivalio metu ir laikymąsi kelių eismo taisyklių atsakingas transporto priemonės vairuotojas.


Šunis galima vežtis, tačiau jie viso festivalio metu turi būti su pavadėliais ir antsnukiais. Šeimininkai prisiima atsakomybę už savo augintinių elgesį ir padarytą žalą bei pasirašo atsakomybės raštą už gyvūno elgesį prie įėjimo į festivalio teritoriją.


Maudydamiesi, naudodamiesi vandens pramogų priemonėmis patys atsakote  už save ir elgesį vandenyje.  


Draudžiama šiukšlinti. Šiukšlėms skirtos šiukšliadėžės ir šiukšlių konteineriai.


Laužus bus galima kurti tik organizatorių įrengtose laužavietėse. Savavališkai užkurti laužai bus nedelsiant gesinami. Draudžiama naudotis griliais bei primusais.


Primygtinai prašome nerūkyti žmonių susibūrimo vietose.

Foto icon
Foto icon


Dalyvis sutinka, kad Renginio metu Organizatorius jį filmuotų ir/ar fotografuotų bei darytų garso įrašus, taip pat, kad Organizatorius be atskiro įspėjimo neatlygintinai naudotų Dalyvio nuotraukas bei vaizdo/garso įrašus reklamos ar kitais komerciniais tikslais. Dalyviui žinoma, kad nuotraukos bei vaizdo/garso įrašai bus Organizatoriaus nuosavybė ir kad už jų naudojimą Dalyviui nebus mokamas atlygis.

Food icon
Food icon


VAROM! festivalio neatsiejamų gerų pojūčių dalis - MAISTAS: papildomai bus galima įsigyti organizatorių ruošiamo gardaus vegetariško maisto iš Vaišnavo Seva Das (pusryčiai, pietūs, vakarienė),  prekybininkai "food truck" prekiaus įvairiu maistu. Bus labai skanu visiems!